cropped-logo_rosa_transparent-1.png

Vi er her for å hjelpe!

Kontakt oss gjerne om det er noe du lurer på.

Oslo

Anne Gretteberg Meyer

Daglig leder

+47 410 40 118

anne@responsanalyse.no

Camilla Løkting

Leder kvantitativt

+47 934 12 354

camillal@responsanalyse.no

Anita Lynne

Leder kvalitativt

+47 992 55 977

anita@responsanalyse.no

Morten Island

Senior analytiker

+47 410 40 145

morteni@responsanalyse.no

Jonny Nordøy

Senior bedriftsrådgiver

+47 450 02 113

jonny.nordoy@responsanalyse.no

Vegard Jarness

Senior kvalitativ rådgiver

+47 922 16 921

vegard@responsanalyse.no

Cecilie Natasha Henriksen

Senior rådgiver og tjenesteutvikler

+47 91548789

cecilie@responsanalyse.no

Erik Horgmo

Senior rådgiver

+47 974 23 810

eh@responsanalyse.no

Ane Charlotte Spilde

Kvalitativ rådgiver

+47 926 44 532

ane@responsanalyse.no

Vilde Iren Borse

Kvalitativ rådgiver

+47 92068126

vilde@responsanalyse.no

Lena Willanger

Systemansvarlig

+47 410 40 513

lena@responsanalyse.no

Eline Meyer

Prosjektassistent

+47 402 98 802

eline@responsanalyse.no


BERGEN

Erik Tveit

Leder – Bergen

+47 948 73 009

erik.tveit@responsanalyse.no

Thore Gaard Olaussen

Faglig rådgiver

+47 917 31 416

tgo@responsanalyse.no

Gerda Engan

Leder produksjon

+47 993 71 522

gerda@responsanalyse.no

Idar Eidset

Senior rådgiver

+47 907 86 694

idar@responsanalyse.no

Morten Engan

Senior rådgiver

+47 975 10 832

morten@responsanalyse.no

Kjersti Kræmmer

Rådgiver

+47 452 93 542

kjersti@responsanalyse.no

Tine Lerøy

Prosjektansvarlig

+47 900 72 883

tine@responsanalyse.no

Kristian Hæggernes

Produksjonsassistent

+47 909 13 072

kristian@responsanalyse.no

 

Hausmannsgate 21, 0182 Oslo
E: oslo@responsanalyse.no
Kvantitative undersøkelser: +47 450 02 113
Kvalitative undersøkelser: +47 992 55 977
Andre henvendelser: +47 410 40 118

Fakturaadresse

Respons Analyse AS
Postboks 36 Sentrum, 0101 Oslo
Organisasjonsnummer NO 917521859

Faktura sendes enten som EHF til 917521859, eller som PDF til regnskap@mbkonsern.no. Faktura som sendes på annen måte vil ikke bli betalt. Vi er registrert i ELMA-registeret, og er tilknyttet Visma Autoinvoice aksesspunkt for fakturamottak.

Solheimsgaten 16 A, 5058 Bergen

T:  +47 94 87 30 09
E: bergen@responsanalyse.no

Telefonoppringning

Om henvendelsen gjelder en telefonoppringning fra oss, send en e-post til morten.engan@responsanalyse.no eller ring +47 975 10 832.

Fakturaadresse

Respons Analyse AS
Solheimsgaten 16 A, 5058 Bergen
Organisasjonsnummer NO 917521859

Faktura sendes enten som EHF til 987790504, eller som PDF til regnskap@mbkonsern.noFaktura som sendes på annen måte vil ikke bli betalt. Vi er registrert i ELMA-registeret, og er tilknyttet Visma Autoinvoice aksesspunkt for fakturamottak.

Har du spørsmål om Responspanelet eller en pågående undersøkelse? Vi håper på å høre fra deg om det er noe du lurer på! Ta kontakt med responspanelet@responsanalyse.no, eller se responspanelet.no

T:  +47 975 10 832E: morten.engan@responsanalyse.no

Dersom du ikke ønsker flere telefonoppringninger, kan du sende en e-post med hvilke(t) telefonnummer det gjelder til morten.engan@responsanalyse.no. Vi vil da sette deg opp på en liste som sikrer at vi ikke ringer deg opp flere ganger (det kan ta inntil 24 timer før det er operativt).

Har du spørsmål eller ønsker å gi en tilbakemelding angående en telefonoppringning, kan du ringe Morten Engan på +47 975 10 832.