Vi er her for å hjelpe!

BERGEN

Thore Gaard Olaussen

Daglig leder Bergen

+47 917 31 416

tgo@responsanalyse.no

Gerda Engan

Leder produksjon

+47 993 71 522

gerda@responsanalyse.no

Idar Eidset

Senior rådgiver

+47 907 86 694

idar@responsanalyse.no

Morten Engan

Senior konsulent

+47 975 10 832

morten@responsanalyse.no

Kristian Hæggernes

Produksjonsassistent

+47 909 13 072

kristian@responsanalyse.no

Tine Lerøy

Prosjektansvarlig

+47 900 72 883

tine@responsanalyse.no

Oslo

Anne Gretteberg Meyer

Daglig leder Oslo

+47 410 40 118

anne@responsanalyse.no

Anita Lynne

Leder kvalitativt

+47 992 55 977

anita@responsanalyse.no

Ellen Hovind Myhre

Leder kvantitativt

+47 918 78 066

ellen@responsanalyse.no

Eline Meyer

Prosjektassistent

+47 402 98 802

eline@responsanalyse.no

Hilde Falch Moltzau

Rådgiver

+47 900 62 753

hilde@responsanalyse.no

 

Lena Willanger

Systemansvarlig

+47 410 40 513

lena@responsanalyse.no

Siri-Christine Mobekk

Kvalitativ rådgiver

+47 

siri-christine@responsanalyse.no

Marius Amundsen Flaget

Rådgiver

+47 969 14 283

marius@responsanalyse.no

Sigrid Øvereng

Kvalitativ rådgiver

+47 930 26 216

sigrid@responsanalyse.no

Morten Island

Senior analytiker

+47 410 40 145

morteni@responsanalyse.no

Kongens gate 6
0153 Oslo
T:  +47 900 00 000
E: bergen@responsanalyse.no

Fakturaadresse

Respons Analyse Oslo AS
Postboks 36 Sentrum, 0101 Oslo
Organisasjonsnummer NO 917521859

Faktura sendes enten som pdf til regnskap@mbkonserkn.no eller som EHF til 917521859. Faktura som sendes på annen måte vil ikke bli betalt. Vi er registrert i ELMA-registeret, og er tilknyttet Visma Autoinvoice aksesspunkt for fakturamottak.

Kong Christian Frederiks plass 3
5006 Bergen
T:  +47 900 00 000
E: bergen@responsanalyse.no

 

Fakturaadresse

Respons Analyse AS
Kong Christian Frederiksplass 3, 5006 Bergen
Organisasjonsnummer NO 987 790 504 MVA

Faktura sendes enten som pdf til  regnskap@mbkonsern.no eller som EHF til 987790504. Faktura som sendes på annen måte vil ikke bli betalt. Vi er registrert i ELMA-registeret, og er tilknyttet Visma Autoinvoice aksesspunkt for fakturamottak.